Aktualności

/
/
/
Ranking firm audytorskich 2016

Ranking firm audytorskich 2016

PRO AUDIT zajęło 13 miejsce w Polsce w kategorii firm audytorskich badających spółki notowane na GPW, awansując z miejsca 19 w roku wcześniejszym. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Rzeczpospolitą za działalność prospołeczną, na rzecz fundacji i stowarzyszeń. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwe było osiągnięcie tych sukcesów!

W kategorii ogólnej zajęliśmy 37 pozycję (awansując z miejsca 40), a w kategorii przychodów z audytu zajęliśmy 41 pozycję (w roku ubiegłym 37). Pozostajemy największą firmą audytorską mającą siedzibę w Krakowie.

Szczególnie ważne jest jednak dla nas wyróżnienie PRO AUDIT za działalność prospołeczną, w tym na rzecz Fundacji Mam Marzenie, Stowarzyszenia Dobre Anioły i Fundacji Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół  „Ognisko”. Odpowiada ono bowiem naszemu podejściu do tego co robimy – skupianiu się nie tylko na biznesie, ale w równej mierze na celach osobistych każdego z nas, a także potrzebach naszego otoczenia. Tym bardziej potrzebach tych, którzy takiego wsparcia najbardziej potrzebują. Dodatkowo, jesteśmy dumni z tego, że niektórzy nasi pracownicy podobnie wyrażają swoją wrażliwość, angażując się w pomoc innym w formie wolontariatu.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem i Pracownikom za ich ciężką pracę!

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

18 kwietnia 2016
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024