Aktualności

/
/
/
Ranking firm audytorskich 2021

Ranking firm audytorskich 2021

Grupa Pro Audit zajęła 13 miejsce w Rankingu firm audytorskich!

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Pro Audit zajęła 13 miejsce w Rankingu firm audytorskich za rok 2020 prowadzonym przez gazetę Rzeczpospolita w kategorii ogólnej oraz 15 miejsce w kategorii przychodów. W skład Grupy wchodzą PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów (Nexia Pro Audit) oraz Advantim.

Szczególnie ważna jest dla nas również obecność pośród dziewięciu firm audytorskich wyróżnionych za aktywną działalność charytatywną. Wierzymy, że nasza praca na rzecz fundacji i stowarzyszeń przyczynia się do wsparcia ich działalności a pośrednio także do wsparcia podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i wspaniałą współpracę, a Pracownikom za pełne zaangażowanie oraz za to, że tworzymy tak sprawny i zgrany Zespół.

Równocześnie w rankingu firm audytorskich badających spółki na GPW uzyskaliśmy 13 miejsce.

W porównaniu do poprzedniego roku w każdej kategorii odnotowaliśmy wyższą pozycję, co odbieramy, jako potwierdzenie, iż pomimo obecnej sytuacji pandemii COVID-19 przyjęta przez nas strategia oraz nieustające reagowanie na zmiany warunków, w jakich przychodzi nam działać przynoszą pozytywne efekty. 

Mirosław Kośmider, Partner Nexia Pro Audit miał okazję również podzielić się spostrzeżeniami na temat zmian na rynku audytorskim i korzyściami wynikającymi z przyjętego przez nas modelu integracji w ramach krajowej struktury firm audytorskich oraz międzynarodowej sieci w artykule „Razem można więcej, czyli dlaczego konsolidacja nabiera tempa”.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu Zespołowi za zaangażowanie i ciężką pracę oraz wszystkim naszym Klientom za zaufanie!

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

27 kwietnia 2021
Udostępnij ten post
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on email

Zobacz inne posty w tej kategorii

W ramach obchodów 20-lecia Nexia Pro Audit nie mogło zabraknąć wspólnego świętowania. W dniac…

28 lipca 2022

W dniach 18-20 lipca 2022 roku przeprowadziliśmy szkolenie wewnętrzne dla naszego Zespołu, k…

28 lipca 2022

Dzisiaj świętujemy „Nexia Day”, czyli coroczną inicjatywę sieci Nexia International mającą…

21 lipca 2022