Manager Działu Szkoleń | Office Manager

Anna Bosak

/
/
Anna Bosak

Anna Bosak

Anna Bosak

Manager Działu Szkoleń | Office Manager

Ania jest Office Managerem oraz Managerem w Dziale Szkoleń Nexia Pro Audit. Od 2008 roku jest odpowiedzialna za zarządzanie pracami biura. Zapewnia sprawne funkcjonowanie naszej Grupy pod względem organizacyjnym i administracyjnym. Współzarządza Zespołem Nexia Pro Audit oraz jest pierwszą osobą kontaktu przy zatrudnianiu nowych pracowników, a także dla całego Zespołu w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Reprezentuje również Grupę na zewnątrz w szeroko pojętym zakresie spraw organizacyjnych i administracyjnych. 

Odpowiada za kompleksową obsługę działalności szkoleniowej. Udzieli również wszelkich niezbędnych informacji związanych z obszarem dostępnych szkoleń oraz kwestii administracyjnych, a także odpowie na pytania dotyczące aplikacji na otwarte rekrutacje. To do niej również można kierować zapytania odnośnie nawiązania współpracy. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Napisz wiadomość do Anna Bosak

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności