Nexia International

/
Nexia International

Nexia International

Nexia International posiada ponad 720 biur na całym świecie
0 +
Lokalizacja w ponad 100 najważniejszych punktach finansowych i gospodarczych świata
0 +
Nexia International to jedna z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie
0
Nexia International jest obecna w ponad 120 krajach
0 +

Nexia Pro Audit należy do międzynarodowej sieci Nexia International, która zrzesza niezależne firmy audytorskie, doradcze i księgowe. W ramach współpracy między firmami członkowskimi zapewniamy szeroki zakres usług audytorskich, doradczych, podatkowych i księgowych w większości krajów świata, a także w skali globalnej.

Nexia International posiada ponad 720 biur w ponad 100 najważniejszych punktach finansowych i gospodarczych świata. Dzięki temu możemy wspierać zarówno lokalny biznes, jak również przedsiębiorstwa chcące się rozwijać, czy wkraczać na nowe rynki międzynarodowe.

Członkowie sieci współpracują ze sobą i wymieniają się doświadczeniami mając na uwadze przede wszystkim indywidualne potrzeby Klientów związane z globalną działalnością biznesową, jak i finansową.

Podejmując współpracę z firmą będącą członkiem sieci Nexia International, Klient może liczyć na elastyczne podejście oraz skuteczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nexia International największy nacisk kładzie przede wszystkim na jakość świadczonych usług, bliskie relacje z Klientem oraz bieżącą współpracę i wymianę wiedzy pomiędzy firmami członkowskimi. Pozwala to na głębokie zrozumienie działalności Klienta, zarówno z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, globalnych korporacji, jak i firm prywatnych.

Współpracujemy bardzo blisko z naszymi kolegami z firm członkowskich i z przyjemnością wspieramy naszych Klientów którzy chcą poszerzyć swoją działalność poza granicę Polski.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat międzynarodowej sieci Nexia zapraszamy do odwiedzenia strony www.nexia.com.