Aktualności

/
/
/
Spotkanie Alumnów PRO AUDIT – 14 lat minęło!

Spotkanie Alumnów PRO AUDIT – 14 lat minęło!

Czternaście lat to długi okres, i dla firmy, i dla każdego kto współtworzył Kancelarię od początku jej istnienia – z tej właśnie okazji  w miniony piątek tj. 20 maja 2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie Alumnów PRO AUDIT. Utrzymywanie długotrwałych relacji jest jedną z najważniejszych wartości jakimi kierujemy się w naszej Firmie, dlatego zwłaszcza po tak długim czasie chcieliśmy zebrać osoby, które przyczyniły się przez lata do tworzenia naszej Kancelarii.

Doceniamy wkład każdego z naszych pracowników w budowanie pozytywnego wizerunku Firmy, profesjonalne podejście, ciągłą chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji i kierowanie się wyznawanymi przez nas wartościami. Podczas tego spotkania mieliśmy okazję powrócić do pięknych wspomnień i wielu zabawnych anegdot, a co najważniejsze mogliśmy dowiedzieć się co pozmieniało się w naszym życiu od tego czasu i jaką drogę przebyliśmy, by znaleźć się w obecnym miejscu.

Fakt, że tak wiele osób, z którymi mieliśmy okazję współpracować, zechciało poświęcić swój czas dla wspólnego spotkania, sprawia, że jesteśmy bardzo dumni z tego co udało nam się wspólnie stworzyć. Pokazuje to nam, że wizja, którą tworzyliśmy razem jest wartościowa i potrzebna zarówno do sprawnego funkcjonowania jako firma, jak też dla każdego z nas. Cieszymy się, że udało nam się spędzić wspólnie czas w tak miłej atmosferze i że nasi pracownicy dalej po latach wspominają pozytywnie naszą współpracę.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za pozytywne emocje, wzajemną życzliwość i otwartość! Do zobaczenia podczas kolejnych spotkań w niedalekiej przyszłości.

23 maja 2016
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024