Aktualności

/
/
/
Nexia International siecią roku 2021

Nexia International siecią roku 2021

Z przyjemnością informujemy, że sieć Nexia International zwyciężyła w kategorii „Network of the Year”, otrzymując podczas Digital Accountancy Forum and Awards 2021 tytuł „Sieci roku”. Wybór podejmowany był pośród wąskiego grona dwóch finalistów. Nominowani musieli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wyróżnić się na tle innych, odnosząc sukces zarówno w obszarach strategicznych jak i operacyjnych oraz realizując strategię rentownego wzrostu. Istotnym kryterium oceny była także rozpoznawalność sieci jako rzetelnego dostawcy profesjonalnych usług wysokiej jakości.

Z kolei Kevin Arnold – CEO Nexia International został zwycięzcą nagrody „Lifetime Achievement Award” – wyróżnienia za całokształt osiągnieć. Wiąże się to z ogromnym sukcesem realizowanej strategii pod kierunkiem Kevina, w wyniku której sieć powiększyła przychody dwukrotnie w czasie ostatnich 5 lat i awansowała na 8-mą pozycję wśród sieci na całym świecie.

Gratulujemy wyników i cieszymy się, że możemy być częścią sieci Nexia International!

Nexia International to globalna sieć niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych posiadająca ponad 720 biur w przeszło 120 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata, której jesteśmy częścią.

Więc informacji o sukcesie sieci tutaj.

9 listopada 2021
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024