Aktualności

/
/
/
Nexia: International Audit and Digital Conferences 2023

Nexia: International Audit and Digital Conferences 2023

W dniach 7-8 grudnia 2023 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w konferencjach “International Audit and Digital Conferences” zorganizowanych w Brukseli przez sieć Nexia. Wydarzenia te zgromadziły wielu przedstawicieli firm członkowskich sieci.  

Konferencje objęły kilka obszarów, w tym Audit Forum i Digital Forum, w których udział wzięli przedstawiciele naszej Firmy – Krzysztof Gmur oraz Beata Kusz. W ramach tych obszarów uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz wymieniali spostrzeżenia na temat obecnych zmian i wyzwań w obszarze audytu. Ponadto były omawiane zmiany, trendy oraz nowe technologie stosowane w branży audytorskiej. 

Istotnym punktem były także interaktywne sesje prowadzone przez ekspertów, poświęcone najnowszym przepisom w zakresie międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej.  

Udział członków Zespołu Nexia Pro Audit w konferencjach jest dla nas wartościowym doświadczeniem, poszerzającym spojrzenie na działalność w zmieniającym się otoczeniu oraz dającym możliwość budowania i utrwalania relacji z Kolegami i Koleżankami z innych firm członkowskich naszej sieci. 

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia, natomiast z pełną galerią zdjęć można zapoznać się tutaj

15 grudnia 2023
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024