Dyrektor | Biegły Rewident

Beata Kusz

/
/
Beata Kusz

Beata Kusz

Beata Kusz

Dyrektor | Biegły Rewident

Beata jest Dyrektorem w Nexia Pro Audit. Współpracuje z nami od 2015 roku, wcześniej zdobywała doświadczenie w rachunkowości prowadząc księgi rachunkowe. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. 

Specjalizuje się w prowadzeniu badań sprawozdań finansowych spółek i grup kapitałowych z wielu sektorów raportujących m.in. wg polskich, grupowych i międzynarodowych standardów rachunkowości. Współpracuje również przy projektach dla spółek notowanych na GPW. Posiada szerokie doświadczenie szczególnie przy pracy ze spółkami produkcyjnymi (m.in. z branży motoryzacyjnej, czy chemicznej). Odpowiedzialna jest za planowanie procesu badania, zarządzanie zespołem audytowym oraz raportowanie wyników pracy do audytorów grup kapitałowych. W ramach Nexia Pro Audit udziela wsparcia technicznego dla potrzeb zespołów audytowych. Bierze również udział w projektach dotyczących innych usług takich jak due dilligence finansowe, czy wdrożenie MSSF. Absolwentka Wydziału Zarządzania (specjalność: rachunkowość) Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Napisz wiadomość do Beata Kusz

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności