Aktualności

/
/
/
Integracja w ramach szkolenia wyjazdowego SOPOT

Integracja w ramach szkolenia wyjazdowego SOPOT

W ramach corocznego merytorycznego szkolenia organizowanego przez naszą Firmę, udział wziął również nasz Zespół. Wspólnie mieliśmy przyjemność odwiedzić polskie morze.

Szkolenie pozwala nam usystematyzować dotychczasową wiedzę, a także poszerzyć ją o nowe zagadnienia. Mamy okazję wymienić się swoimi praktycznymi doświadczeniami i pod okiem bardziej doświadczonych Kolegów i Koleżanek wypracować najlepsze rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów podczas codziennych projektów. Takie spotkania pozwalają nam też na zweryfikowanie stosowanych dotychczas standardów i usprawnienie wszelkich procesów. Oprócz możliwości podnoszenia merytorycznych kwalifikacji mamy również okazję zintegrować się i odpocząć po intensywnym okresie. 

Wybór miejsca tym razem padł na Trójmiasto, gdzie mogliśmy wspólnie zobaczyć największe atrakcje jakie oferują nadmorskie miasta m.in. XVII-wieczną Fontannę Neptuna, Skwer Kościuszki, Sopockie molo, czy trójmiejskie plaże. Nie mogło obyć się również bez rejsu Statkiem „Pirat”, podczas którego mogliśmy podziwiać wspaniałe krajobrazy i cieszyć się swoim towarzystwem. Nie zabrakło też miejsca na śpiewy przy gitarze na plaży wieczorową porą i korzystania z uroków miasta.

Nie możemy się już doczekać gdzie spędzimy przyszłoroczny wyjazd!

16 września 2017
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024