Aktualności

/
/
/
10 lat PRO AUDIT!

10 lat PRO AUDIT!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż nasza Kancelaria obchodzi w tym roku 10-lecie działalności!

To dla nas ważne wydarzenie pokazujące jak istotne jest ciągłe reagowanie na zmiany rynkowe. Przez te 10 lat nastąpiło wiele zmian, usprawniliśmy różne procesy, podnieśliśmy standardy świadczonych przez nas usług, rozbudowaliśmy zespół i zgromadziliśmy grono stałych Klientów. Przez ten czas braliśmy udział w dużej ilości różnorodnych projektów, pracowaliśmy z jednostkami z różnych branż i spotykaliśmy się z nietypowymi tematami i wyzwaniami podczas codziennych aktywności.

W tym czasie nie zapomnieliśmy jednak o tym, co jest dla nas najważniejsze i nasze podstawowe wartości są w dalszym ciągu aktualne. To przede wszystkim:

Profesjonalizm, będący połączeniem kwalifikacji oraz zaangażowania w realizowanie potrzeb Klienta. Natomiast kwalifikacje łączą w sobie wiedzę oraz doświadczenie. Wszystkie te elementy łącznie, nabywane i świadomie rozwijane w naszym Zespole, pozwalają nam świadczyć usługi, które często odbierane są przez naszych Klientów jako wyjątkowe pod względem jakości oraz dopasowania proponowanych rozwiązań do ich oczekiwań.

Rzetelność, czyli uczciwość, wiarygodność i solidność. Przejawia się ona również w podejściu do naszej codziennej pracy i pełnym stosowaniu zasad etyki. Wartości te stanowią fundament naszych relacji z Klientami. Oznaczają one stawianie potrzeb Klienta zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że taka postawa jest jednym z głównych powodów, dla których tak wiele podejmowanych nowych kontaktów przeradza się w wieloletnią współpracę. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji, które sprawiają, iż wspieramy Klientów na różnych etapach ich rozwoju.

oraz

Otwartość – nasza otwartość przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego Klienta, we wzajemnym szacunku i zaufaniu, a także poprzez słuchanie i uwzględnianie bieżących potrzeb naszych Klientów. Ponadto, staramy się być łatwo dostępni dla nich w każdym momencie naszej współpracy.

Wprowadziliśmy wiele zmian przez minione 10 lat, jednak te wartości pozostają niezmienne, ponieważ to one tworzą naszą tożsamość firmową.

Jako założyciel Kancelarii, jestem wdzięczny zarówno wszystkim Pracownikom jak również Klientom, korzystającym z naszych usług za cały ten okres. Planujemy też w kolejnych miesiącach, w różnej formie, wyrazić naszą radość i satysfakcję z tego jubileuszu oraz dobrej kondycji, w jakiej możemy go obchodzić.”

– powiedział Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Pracownikom za minione 10 lat!

8 Sierpień 2012
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024