Manager

Jakub Machul

/
/
Jakub Machul

Jakub Machul

Jakub Machul

Manager

Jakub jest Managerem w Nexia Pro Audit. Posiada ponad 10  lat doświadczenia zawodowego, w tym ponad 6 lat we współpracy z firmami tzw. Wielkiej Czwórki. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest również aplikantem na biegłego rewidenta. Zarządzał projektami dla spółek giełdowych, grup kapitałowych, jednostek polskich i zagranicznych. Badał sprawozdania finansowe sporządzone zgodnie z MSSF, US GAAP, grupowymi oraz polskimi zasadami rachunkowości. Brał udział w projektach Due Dilligence oraz audytach kontroli wewnętrznej w tym (m.in. SOX ).

Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych, a swoje doświadczenie zdobywał szczególnie podczas pracy przy projektach w branżach takich jak, budowlana, energetyczna, motoryzacyjna, górnicza oraz SSC. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i księgowość. 

Napisz wiadomość do Jakub Machul

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności