Aktualności

/
/
/
Ranking Firm Audytorskich za rok 2022

Ranking Firm Audytorskich za rok 2022

Nexia Pro Audit na 14 miejscu w Rankingu Firm Audytorskich „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”!

W dniu 28 kwietnia 2023 roku redakcja „Rzeczpospolita” i „Parkietu” opublikowały kolejną edycję Rankingu Firm Audytorskich. Cieszymy się ogromnie z faktu, że nasza Firma uzyskała wysoką pozycję w tegorocznym rankingu zajmując 14 miejsce w kategorii ogólnej oraz 15 miejsce wśród firm badających spółki notowane na GPW. Ponadto zajęliśmy 20 miejsce według przychodów z audytu. Od szeregu lat utrzymujemy czołowe pozycje w branży audytorskiej zajmując coraz wyższą pozycję w większości kategorii.

W ramach rankingu zostaliśmy także wyróżnieni w zestawieniu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect.

Po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie za prospołeczną działalność. To dla nas niezwykłe wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój naszych klientów – fundacji, stowarzyszeń.

W imieniu Partnerów dziękuję całemu Zespołowi za pracę, profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój Firmy, które przyczyniły się do osiągnięcia tego wyniku. To sukces Każdej i Każdego z nas, sukces całego Zespołu!
Dziękujemy także naszym Klientom za zaufanie, które nam okazują i dobrą, często wieloletnią współpracę” – przekazał Mirosław Kośmider, Partner Zarządzający Nexia Pro Audit.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dziennika „Rzeczpospolita” (tutaj).

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

28 kwietnia 2023
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024