Aktualności

/
/
/
Ranking Firm Audytorskich za rok 2022

Ranking Firm Audytorskich za rok 2022

Nexia Pro Audit na 14 miejscu w Rankingu Firm Audytorskich „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”!

W dniu 28 kwietnia 2023 roku redakcja „Rzeczpospolita” i „Parkietu” opublikowały kolejną edycję Rankingu Firm Audytorskich. Cieszymy się ogromnie z faktu, że nasza Firma uzyskała wysoką pozycję w tegorocznym rankingu zajmując 14 miejsce w kategorii ogólnej oraz 15 miejsce wśród firm badających spółki notowane na GPW. Ponadto zajęliśmy 20 miejsce według przychodów z audytu. Od szeregu lat utrzymujemy czołowe pozycje w branży audytorskiej zajmując coraz wyższą pozycję w większości kategorii.

W ramach rankingu zostaliśmy także wyróżnieni w zestawieniu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect.

Po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie za prospołeczną działalność. To dla nas niezwykłe wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój naszych klientów – fundacji, stowarzyszeń.

W imieniu Partnerów dziękuję całemu Zespołowi za pracę, profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój Firmy, które przyczyniły się do osiągnięcia tego wyniku. To sukces Każdej i Każdego z nas, sukces całego Zespołu!
Dziękujemy także naszym Klientom za zaufanie, które nam okazują i dobrą, często wieloletnią współpracę” – przekazał Mirosław Kośmider, Partner Zarządzający Nexia Pro Audit.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dziennika „Rzeczpospolita” (tutaj).

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

28 kwietnia 2023
Udostępnij ten post
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on email

Zobacz inne posty w tej kategorii

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach tegorocznej edycji Rankingu Firm Audytor…

28 kwietnia 2023

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary i nadziei…

6 kwietnia 2023

Święta Wielkanocne już niebawem 😊 Jest to czas wielkiej radości, spotkań w gronie rodziny…

5 kwietnia 2023