Dyrektor Księgowości | Biegły Rewident

Anna Piowczyk

/
/
Anna Piowczyk

Anna Piowczyk

Anna Piowczyk

Dyrektor Księgowości | Biegły Rewident

Ania jest Dyrektorem Księgowości. Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta oraz ponad 15 lat doświadczenia zawodowego. Otrzymała Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, jest również ACCA Affiliate. 

W ciągu swojej kariery zawodowej współpracowała z międzynarodowymi firmami konsultingowymi m.in. z firmami tzw. Wielkiej Czwórki. Zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowo-księgowym, a dzięki połączeniu umiejętności audytowych z księgowym jest w stanie dopasować odpowiedni zakres usług do potrzeb Klientów. Ania ma szerokie doświadczenie w pomocy szczególnie dla branży motoryzacyjnej, budowlanej, IT, nieruchomości oraz handlu. Nadzoruje kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, kadr i płac z bieżącymi rozliczeniami podatkowymi VAT, CIT, PIT, ZUS, PFRON, Intrastat oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych, jak również raportów zarządczych czy pakietów konsolidacyjnych. W razie potrzeby reprezentuje Klientów uczestnicząc zarówno w kontrolach podatkowych, jak i audytach finansowych. Prowadzi także obsługę finansową i wybrane procedury kontroli wewnętrznej. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w obszarze finansów i rachunkowości.

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową

Napisz wiadomość do Anna Piowczyk

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności