Aktualności

/
/
/
Świętujemy Jubileusz 20-lecia!

Świętujemy Jubileusz 20-lecia!

W ramach obchodów 20-lecia Nexia Pro Audit nie mogło zabraknąć wspólnego świętowania. W dniach 18-20 lipca 2022 roku całym Zespołem uczestniczyliśmy w szkoleniu wyjazdowym w Krynicy-Zdroju (relacja ze szkolenia tutaj), a jubileuszowe spotkanie było jego ważnym elementem.

Jubileuszowy wieczór rozpoczął Mirosław Kośmider – Partner i Założyciel Nexia Pro Audit, wspominając początki powstania Firmy, jej pierwszych Klientów, wyzwania z jakimi przyszło się mierzyć w kolejnych etapach rozwoju, czy też sukcesy. Przypomniał wartości, jakimi kierujemy się i które przez lata pozostają niezmienne, a wśród nich m.in. profesjonalizm, rzetelność, otwartość na innych, wieloletnie relacje, przyjazna i pozytywna kultura Firmy. Podkreślił, że dotychczasowa historia Firmy Nexia Pro Audit opiera się na wspaniałych Osobach, Pracownikach, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i pasją, podzielając wspólne wartości tworzą nasz Zespół.

Swoimi wspomnieniami dotyczącymi momentu dołączenia do Nexia Pro Audit podzielili się również pozostali Partnerzy – Krzysztof Gmur oraz Radomił Maślak.

Ten wieczór był dobrym czasem,  żeby zatrzymać się i spojrzeć na podejmowane dotychczas działania z szerszej perspektywy.

Podczas świętowania nie mogło zabraknąć podziękowań, życzeń i wzniesienia toastu. Każda osoba otrzymała również upominek jako wyraz wdzięczności za współudział w tworzeniu historii i dnia dzisiejszego Firmy, oraz udział w tak ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu.

W dalszej części wspólnie usiedliśmy do uroczystej kolacji. Zakończeniem świętowania była zabawa taneczna, przy której Wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze do późnej nocy.

Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom, bez których nie odnieślibyśmy sukcesu oraz Pracownikom, zarówno tym obecnym, jak i byłym za zaangażowanie i trud włożony w rozwój naszej Firmy!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć 😊

28 lipca 2022
Udostępnij ten post
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on email

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniach 18-20 lipca 2022 roku przeprowadziliśmy szkolenie wewnętrzne dla naszego Zespołu, k…

28 lipca 2022

Dzisiaj świętujemy „Nexia Day”, czyli coroczną inicjatywę sieci Nexia International mającą…

21 lipca 2022

Historia naszej współpracy z międzynarodową siecią Nexia International jest niemal tak dłu…

24 czerwca 2022