Aktualności

/
/
/
Szkolenie wewnętrzne Krynica-Zdrój

Szkolenie wewnętrzne Krynica-Zdrój

W dniach 18-20 lipca 2022 roku przeprowadziliśmy szkolenie wewnętrzne dla naszego Zespołu, które odbyło się w Krynicy-Zdroju w Hotelu Prezydent**** Medical SPA & Wellness. Szkolenie szczególne, gdyż połączone z obchodami 20-lecia działalności Firmy (relacja dostępna tutaj)!

To był już kolejny nasz wspólny wyjazd, tradycyjnie organizowany co roku, podczas którego mogliśmy zdobyć nowe, praktyczne umiejętności, poszerzyć wiedzę oraz budować pozytywne relacje. Poza podnoszeniem naszych kwalifikacji, mieliśmy okazję także do doskonalenia umiejętności miękkich.

Podczas wyjazdu nie zabrakło również czasu na integrację. W ramach atrakcji dodatkowych, które zapewniła nam „Fabryka Endorfiny” wzięliśmy udział w grze miejskiej „Krynica Express”. Dzieląc się na kilka zespołów mogliśmy, aktywnie wypoczywając, jeszcze lepiej wzajemnie się poznać oraz jednocześnie zaznajomić z najciekawszymi miejscami jakie oferuje Krynica-Zdrój. Ciekawym aspektem gry było wspólne planowanie strategii wykonania zadań oraz rozwiązywanie różnych zagadek (w tym w escape room).

Na zakończenie, na zwycięską drużynę czekały nagrody, a każdy z Nas mógł dodatkowo zrelaksować się w parku linowym. Całe wydarzenie odbywało się oczywiście w duchu zdrowej rywalizacji oraz dostarczyło nam dużej dawki pozytywnych emocji!

Poniżej krótka fotorelacja 😊

28 lipca 2022
Udostępnij ten post
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on email

Zobacz inne posty w tej kategorii

W ramach obchodów 20-lecia Nexia Pro Audit nie mogło zabraknąć wspólnego świętowania. W dniac…

28 lipca 2022

Dzisiaj świętujemy „Nexia Day”, czyli coroczną inicjatywę sieci Nexia International mającą…

21 lipca 2022

Historia naszej współpracy z międzynarodową siecią Nexia International jest niemal tak dłu…

24 czerwca 2022