Aktualności

/
/
/
Nexia International Annual Conference – Cape Town

Nexia International Annual Conference – Cape Town

W dniach 29 października – 2 listopada 2019 roku w Kapsztadzie w Południowej Afryce odbyła się Międzynarodowa Doroczna Konferencja NEXIA INTERNATIONAL, w której udział wziął Partner Mirosław Kośmider. Takie coroczne spotkania partnerów umożliwiają im nie tylko pozostawanie w stałym kontakcie między sobą , ale także jest to impuls do szukania nowych, jeszcze lepszych rozwiązań do rozwoju całej sieci oraz każdej z firm członkowskich.  

Podczas takich konferencji omawiane jest podejście do najważniejszych wartości. Nexia kieruje się przede wszystkim trzema głównymi zasadami – nawiązywaniem trwałych relacji (‘Enduring relationships’), podejściem zorientowanym na biznes (‘Business minded’) oraz kierowaniem się dobrem Klientów i dopasowaniem świadczonych usług do ich potrzeb (‘Being there for Clients’), które zamykają się w wizji przewodniej bycia bliżej siebie (‘Closer to you’).

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji było „nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z Klientami”, co jest również jedną z najważniejszych wartości wyznawanych od początku działalności Nexia Pro Audit. Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń, najczęściej pojawiających się wyzwań z jakimi się spotykają oraz skupienia się na bieżących potrzebach Klientów. Mogliśmy poznać również obszary jakie są najważniejsze podczas pracy z Klientami z różnych branż na całym świecie. To również wspaniała okazja do rozwijania relacji oraz nawiązania kontaktu z innymi członkami sieci i korzystania z wzajemnego doświadczenia.

Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia, a więcej zdjęć można znaleźć tutaj.

4 listopada 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024