Aktualności

/
/
/
20-lat wspomnień i tworzenia wartości Nexia Pro Audit

20-lat wspomnień i tworzenia wartości Nexia Pro Audit

Zakończenie Jubileuszu 20-lecia działalności Firmy

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Przez ostatni rok obchodziliśmy jubileusz 20-lecia działalności Nexia Pro Audit. Wiele wydarzyło się w związku z tym w trakcie ostatnich 12 miesięcy. Była to wspaniała okazja do wspomnień, świętowania, jak również pokazania obecnej skali, ugruntowanej pozycji i charakteru naszej Firmy – dojrzałej, rozwijającej się i dynamicznej.  

W ciągu tych 20-tu lat zawsze zachowywaliśmy najwyższe zawodowe standardy jakości, profesjonalizm najwyższej próby oraz otwartość na potrzeby naszych Klientów, co pozwoliło nam rozwijać długoletnie relacje zarówno z rodzinnymi firmami, spółkami giełdowymi jak również dużymi międzynarodowymi korporacjami oraz siecią Nexia International, której od 16 lat jesteśmy członkami.

W tym okresie zmieniała się skala działalności, dostosowana do niej wielkość i struktura Zespołu oraz rozwiązania organizacyjne i formalne, natomiast nie zmieniły się podstawowe wartości, zasady na których opieramy się od założenia Firmy. Do nich należy przyjazna, pozytywna kultura Firmy, która, obok profesjonalizmu i rzetelności, opiera się na wzajemnej życzliwości, szacunku, otwartości, wzajemnym wsparciu i lojalności nas wszystkich wobec siebie. Kultura ta pozwala na łączenie celów Firmy i Zespołu z celami, również osobistymi poszczególnych jego członków. Niezależnie od zmian koniunktury na rynku, zawsze staraliśmy się dbać o realizowanie tych zasad.

Dlatego też w gronie całego Zespołu podczas wyjazdowego szkolenia w Krynicy mieliśmy możliwość wspólnie podsumować i uroczyście świętować nasz jubileusz. Przede wszystkim zaś była to okazja, ażeby w imieniu Firmy podziękować Wszystkim za ogromne zaangażowanie, wspaniałą współpracę, wspólne budowanie relacji i Zespołu, dobrą energię i zapał. Jeszcze raz Każdej i Każdemu z Was – gorąco dziękuję!

Chciałem również bardzo ciepło podziękować Wszystkim Koleżankom i Kolegom, będącym członkami Zespołu w różnych latach tego 20-lecia, za tak wiele różnych dowodów sympatii, pamięci, wspaniałych wspomnień i ciągle żywych, pięknych relacji.   

Na koniec, ogromne podziękowania przekazuję naszym Klientom, za te 20 lat współpracy, najczęściej wieloletnie i bardzo dobre relacje, za Państwa otwartość i profesjonalne podejście. Państwa zadowolenie stanowi największe źródło satysfakcji dla całego naszego Zespołu. Jest również dla nas źródłem inspiracji i motywacji do dalszych działań, na kolejne lata.

Jubileusz się kończy, natomiast działalność i rozwój trwają, wchodząc w kolejne etapy dynamicznych zmian, wszak jak pokazują ostatnie lata, nasze aspiracje są wysokie.

Z wyrazami szacunku,

Mirosław Kośmider
Prezes Zarządu

19 stycznia 2023
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024