Aktualności

/
/
/
Srebrna Odznaka PIBR – Mirosław Kośmider

Srebrna Odznaka PIBR – Mirosław Kośmider

W dniu 23 września 2022 roku odbyła się gala z okazji Jubileuszu 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów (PIBR) zorganizowana przez Regionalny Oddział PIBR w Krakowie w której wziął udział nasz Partner Mirosław Kośmider.

Miło nam jednocześnie poinformować, że podczas uroczystości Mirosław Kośmider otrzymał Srebrną Odznakę. Jest to szczególne wyróżnienie nadawane przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów, jako m.in. wyraz uznania za uczestnictwo w pracach na rzecz środowiska biegłych rewidentów.

Rok 2022 jest okresem szczególnym, gdyż został ustanowiony Rokiem Biegłego Rewidenta, z uwagi na 30. rocznicę ukształtowania się samorządu oraz zawodu biegłego rewidenta. A dokładnie, w czerwcu 1992 r. odbył się pierwszy Krajowy Zjazd Biegłych Rewidentów, na którym utworzono Krajową Izbę Biegłych Rewidentów. Dwa lata później, w 1994 r., proces formowania się samorządu został już w pełni uregulowany w ustawie o biegłych rewidentach i ich samorządzie.

W ramach Roku Biegłego Rewidenta PIBR wraz z Regionalnymi Oddziałami przygotował szereg inicjatyw mających na celu promowanie zawodu biegłego rewidenta, integrację środowiska oraz uhonorowanie zasłużonych dla rozwoju samorządu. Więcej informacji na stronie PIBR: tutaj.

27 września 2022
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024