Aktualności

/
/
/
Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Święta to wyjątkowy  czas w roku. Zanim każdy z nas rozjedzie się w rodzinne strony, w Nexia Pro Audit znajdujemy czasy by spotkać się, na chwilę zatrzymać i porozmawiać.

Dbając o to, by Święta każdego z nas mogły być zdrowe i spokojne tylko część z nas spotkała się w biurze (przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności). Dla większości przyjęliśmy jednak formę zdalną spotkania. Nie umniejszyło to świetności tego wydarzenia, a wręcz pozwoliło na ponowne przeżycie wydarzeń minionego roku w pogodnej atmosferze bezpieczeństwa i radości.

Od naszego ostatniego spotkania świątecznego w grudniu 2020 roku, wiele ważnych wydarzeń miało miejsce w życiu naszej Firmy. Dlatego z tym większą niecierpliwością oczekiwaliśmy na podsumowanie roku 2021. Wspominaliśmy m.in. aktywności Nexia Pro Audit we współpracy z fundacjami i stowarzyszeniami prowadzącymi działalności charytatywne. To dla nas bardzo istotny aspekt. Jedną z takich aktywności niewątpliwie był finał Szlachetnej Paczki, kiedy podczas „weekendu cudów” zostały doręczone przygotowane przez nas paczki do wybranej Rodziny. Oprócz wspomnianej rodziny, św. Mikołaj odwiedził także każdego z nas przynosząc drobne upominki.

Poza chwilami refleksji i wspomnień, był również śmiech, radość i rozrywka. W tym roku nieco bardziej nietuzinkowym elementem naszego spotkania był quiz pt. „Co to za film?”, w którym każdy miał okazję na wykazanie się wiedzą z zakresu znajomości pozycji filmowych – zarówno tych bardziej jak i mniej znanych. Zwieńczeniem całego wydarzenia był konkurs na najlepszy strój świąteczny – gratulujemy Zwycięzcy! ?

Wprowadzeni w świąteczny nastrój oraz przepełnieni nadzieją na nadchodzący okres, chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia także Państwu – zdrowych, spokojnych Świąt, pełnych nadziei na nadchodzący Rok.

22 grudnia 2021
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024