Aktualności

/
/
/
Szlachetna Paczka 2021

Szlachetna Paczka 2021

W miniony weekend (11-12 grudnia 2021) mieliśmy przyjemność wziąć udział w pomocy zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna i przygotować razem Szlachetną Paczkę dla wybranej przez nas Rodziny.

Szlachetna Paczka jest ogólnopolskim projektem, którego początki sięgają 2000 roku. Głównym celem projektu jest pomoc materialna rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Dołączenie do akcji było również wyjątkową okazją do zaangażowania naszego Zespołu oraz integracji jego członków w nieco inny sposób. Przez kilka tygodni nasi pracownicy włączali się w organizację pomocy poprzez m.in. wybór rodziny, skompletowanie wszystkich potrzeb oraz dostarczenie ich do magazynu Szlachetnej Paczki. Mamy głęboką nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok będą wypełnione radością oraz nadzieją zarówno dla wspieranej przez nas Rodziny, jaki i dla każdego z nas ?✨

Już teraz wiemy, że nie po raz ostatni wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce! Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok, aby móc razem nieść pomoc. A wszystkim, którzy się włączyli do akcji w naszej Firmie, w szczególności Koleżankom, które podjęły się koordynacji projektu, przekazujemy ogromne podziękowania!

Zachęcamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia poniżej.

14 grudnia 2021
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024