Aktualności

/
/
/
Nexia EMEA Regional Conference Edinburgh 2024

Nexia EMEA Regional Conference Edinburgh 2024

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference, która odbyła się w dniach 15-17 maja 2024 roku w Edynburgu. W tym wydarzeniu uczestniczyli Partner Radomił Maślak oraz Dyrektor Beata Kusz.

Konferencja EMEA to coroczne spotkanie sieci Nexia, gromadzące firmy członkowskie z całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

W trakcie trzydniowego programu, nasi przedstawiciele mieli okazję uczestniczyć w licznych sesjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych, które były wspaniałą platformą do wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie ekspertów i doradców. Dyskusje obejmowały szeroki zakres tematów, m.in. technologie przyszłości w naszej branży, raportowanie niefinansowe ESG,  czy aspekty dotyczące kolejnych pokoleń wkraczających na rynek pracy i ich roli jako przyszłych leaderów.

Była to również doskonała okazja do poznania okolicy i historii stolicy Szkocji, dzięki atrakcjom towarzyszącym tej konferencji.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które umacnia nasze relacje oraz umożliwia rozwijanie współpracy z partnerami z różnych części regionu EMEA.

22 maja 2024
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dnia 16 grudnia 2022 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowano dyrektywę…

19 marca 2024

Idzie nowe. Rada Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) poinformowała, że…

5 marca 2024