Aktualności

/
/
/
Nexia EMEA Conference – Ateny

Nexia EMEA Conference – Ateny

Partner PRO AUDIT – Krzysztof Gmur uczestniczył w dniach od 18 do 20 kwietnia 2018 roku w kolejnym, dorocznym spotkaniu partnerów NEXIA INTERNATIONAL, które w tym roku odbyło się w Atenach.

NEXIA INTERNATIONAL jest dziewiątą na świecie międzynarodową siecią niezależnych firm audytorskich, doradczych i księgowych posiadająca 570 biur w 100 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata, do której należy nasza Kancelaria.

Coroczna konferencja Nexia EMEA jest wydarzeniem, podczas którego przedstawiciele firm członkowskich z całego regionu mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami i najczęściej pojawiającymi się problemami. Jest to miejsce wymiany merytorycznej wiedzy oraz praktycznych rozwiązań połączone z codzienną integracją i poznawaniem w przyjaznym, mniej formalnym środowisku. Spotkania te pozwalają również na modyfikacje strategii rozwojowej i aktualizację założonych celów. Cieszymy się, że mamy możliwość uczestnictwa w tych wydarzeniach i za każdym razem staramy się wyciągnąć z nich jak największą wartość oraz nieustannie dzielić się swoimi przemyśleniami i zdobytą wiedzą.

23 kwietnia 2018
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024