Aktualności

/
/
/
Międzynarodowy Dzień Ziemi 2024

Międzynarodowy Dzień Ziemi 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego celem jest m.in. promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Jest to doskonała okazja do refleksji nad naszym wpływem na środowisko oraz do podjęcia działań na rzecz jego ochrony.

W świecie biznesu coraz większą wagę przywiązuje się do kwestii związanych z ochroną środowiska, społeczną odpowiedzialnością oraz zrównoważonym rozwojem. Firmy, które skutecznie integrują te aspekty w swoje strategie działania, często osiągają nie tylko lepsze wyniki finansowe, ale także budują trwałe zaufanie swoich interesariuszy. Jako firma audytorska wspieramy we wdrażaniu rozwiązań związanych z ESG. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Jesteśmy przekonani, że każdy powinien  dbać o wspólne dobro jakim jest nasza planeta, dlatego też dążymy do podejmowania działań, które wpływają korzystnie na środowisko, m.in. poprzez wybieranie materiałów i produktów przyjaznych środowisku, segregowanie odpadów, czy też poprzez ograniczanie zużycia papieru.

Nawet najmniejsze działania mogą mieć pozytywny wpływ na naszą Ziemię, dlatego kontynuujemy nasze zaangażowanie w działania proekologiczne. Zachęcamy również innych do podejmowania prostych kroków w codziennym życiu, które przyczynią się do ochrony naszego środowiska.

22 kwietnia 2024
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024