Aktualności

/
/
/
Jubileusz Nexia Pro Audit

Jubileusz Nexia Pro Audit

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją pragniemy poinformować, iż Nexia Pro Audit obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności!

20 lat to długi okres w życiu Firmy, podobnie jak w życiu każdego z nas. Po okresie, w którym świadomie działaliśmy w mniejszej skali, kilka lat temu nadszedł czas  zmiany podejścia i systematycznego, konsekwentnego i dynamicznego rozwoju. Z ogromną satysfakcją witamy ten jubileusz jako dojrzała firma audytorska o ugruntowanej pozycji na rynku.   

Niezależnie jednak od tego na jakim etapie rozwoju byliśmy w ciągu tych 20-tu lat, zawsze zachowywaliśmy najwyższe zawodowe standardy jakości, profesjonalizm najwyższej próby oraz otwartość na potrzeby naszych klientów, co pozwoliło nam rozwijać długoletnie relacje zarówno z rodzinnymi firmami, spółkami giełdowymi jak również dużymi międzynarodowymi korporacjami. Nasze podejście do najwyższych standardów obsługi klienta oraz elitarny charakter pozwala nam na aktywną współpracę w środowisku międzynarodowym, w ramach sieci Nexia International, ósmej międzynarodowej sieci firm audytorskich na świecie, której jesteśmy członkami od ponad 15 lat.

W tym okresie zmieniała się skala działalności, dostosowana do niej wielkość i struktura Zespołu oraz rozwiązania organizacyjne i formalne, natomiast nie zmieniały się podstawowe wartości, które należałoby uznać za zasady, wartości założycielskie. Do nich należy przyjazna, pozytywna kultura Firmy, która, obok profesjonalizmu i rzetelności, opiera się na wzajemnej życzliwości, szacunku, otwartości, wzajemnym wsparciu i lojalności nas wszystkich wobec siebie. Kultura ta pozwala na łączenie celów Firmy i Zespołu z celami, również osobistymi poszczególnych jego członków. Niezależnie od zmian koniunktury na rynku, zawsze staraliśmy się dbać o realizowanie tych zasad oraz zapewniać komfort naszym Pracownikom.

I dlatego przede wszystkim Wam, Moi Drodzy, chciałem podziękować za te lata oraz za czas obecny, Wasze zaangażowanie, współpracę, identyfikowanie się z Firmą, i za wiele, wiele więcej, Każdej i Każdemu indywidualnie, co też tak trudno jest objąć słowami … 

Ogromne podziękowania przekazuję naszym Klientom, za współpracę, najczęściej wieloletnie i wspaniałe relacje, za Państwa otwartość i profesjonalne podejście. Państwa zadowolenie stanowi największe źródło satysfakcji dla całego naszego Zespołu. Jest również dla nas źródłem inspiracji i motywacji do dalszych działań oraz podejścia skupiającego się na Państwa potrzebach oraz partnerskiej współpracy.         

Z wyrazami szacunku,

Mirosław Kośmider
Prezes Zarządu

27 stycznia 2022
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024