Aktualności

/
/
/
5 lat działalności szkoleniowej

5 lat działalności szkoleniowej

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w roku 2016 obchodzimy 5-lecie naszej działalności szkoleniowej, które z roku na rok gromadzi coraz większe grono uczestników. Upewnia nas to w przekonaniu, że to co robimy jest wartościowe, przydatne i doceniane. Od 2012 roku posiadamy również uprawnienia do prowadzenia szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów. Wyróżnia nas przy tym połączenie merytorycznej wiedzy oraz jej praktycznego zastosowania z nieformalną, przyjazną atmosferą. Prowadzimy zarówno kilkudniowe szkolenia wyjazdowe jak również stacjonarne, które najczęściej odbywają się w Krakowie.

Uczestnicy mają możliwość połączenia zdobywania niezbędniej wiedzy z odkrywaniem nowych miejsc, a także możliwością poznania i wymiany doświadczeń z innymi osobami merytorycznymi. Każde nasze szkolenie dopasowane jest do bieżących potrzeb, a różnorodność form prowadzenia zajęć umożliwia szybkie i bezproblemowe przyswojenie materiału. Możemy pochwalić się również wykfalifikowaną kadrą szkoleniową, która z przyjemnością odpowiada na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Zależy nam na tym, by podczas naszych szkoleń przekazać jak największą ilość merytorycznej wiedzy w połączeniu z jej praktycznym zastosowaniem. Każdy z uczestników po odbytym szkoleniu otrzymuje certyfikat potwierdzający udział oraz pakiet niezbędnych materiałów szkoleniowych przydatnych podczas codziennej pracy.

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i chęć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową, która jest dostępna tutaj oraz do obejrzenia fotorelacji z poprzednich szkoleń tutaj. Poniżej przedstawiamy wybrane zdjęcia ze szkoleń z minionych lat.

15 września 2016
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Za nami już dwunasty cykl szkoleń, który zrealizowaliśmy w 2023 roku

12 stycznia 2024

W dniach 11-15 września 2023 roku zrealizowaliśmy szkolenie wyjazdowe, organizowane…

20 września 2023

Już po raz kolejny jako Zespół Nexia Pro Audit wzięliśmy udział w wyjazdowym szkoleniu wewnęt…

25 lipca 2023