Podwójna Moc Dobra: Nasz Zespół w akcji „Szerpowie Nadziei” i „Poland Business Run”

Za nami weekend pełen niezwykłych wydarzeń, w które zaangażowały się osoby z naszego Zespołu.
- Akcja „Szerpowie Nadziei” – była to już 3. Edycja tego pięknego wydarzenia, podczas którego 250 wolontariuszy (Szerpowie) pomagało ponad 135 osobom z niepełnosprawnościami (Skarby) zdobywać różne miejsca w Tatrach. Wśród celów, które zostały zrealizowane były między innymi: Morskie Oko, Murowaniec, Kasprowy Wierch, Rusinowa Polana, Gęsia Szyja, ale również Kościelec oraz Rysy. Więcej informacji dostępnych tutaj.
- Bieg charytatywny „Poland Business Run”, który odbył się 3 września 2023 roku. Dla nas to był już trzeci udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Poland Business Run to ogromny charytatywny bieg sztafetowy, odbywający się w największych miastach Polski w formie stacjonarnej, a od roku 2021 również w formie wirtualnej. Jego ideą jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Więcej informacji dostępnych tutaj.
Jesteśmy ogromnie dumni z zaangażowania członków Zespołu Nexia Pro Audit w te niezwykłe inicjatywy. To już kolejny raz, kiedy pokazali swoją gotowość do wspólnego działania dla dobra innych.



Zobacz inne posty w tej kategorii

XXV Targi Pracy UEK – jubileuszowa edycja pełna inspirujących spotkań!
5 marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jubileuszowej edycji XXV Targów Pracy UEK o…
16.03.2026

Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
Niech Święta Bożego Narodzenia będą pełne spokoju, radości
22.12.2025

Spotkanie Świąteczne Nexia Pro Audit 2025
Za nami wyjątkowe spotkanie świąteczne, które odbyło się w klimatycznej przestrzen…
19.12.2025
Sprawdź wydarzenia i zmiany, które wpływają na działalność i rynek oraz co dzieje sięw Nexia Pro Audit
Nexia Pro Audit została po raz kolejny wyróżniona w ramach działalności pro społecznej w 2023 roku




