Aktualności

/
/
/
Targi pracy UEK

Targi pracy UEK

7 marca 2019 roku PRO AUDIT wzięło udział w wiosennej edycji Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Już od pierwszych minut nasze stoisko firmowe cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów, jak i absolwentów.

W trakcie targów można było poznać bliżej naszą Firmę, wyznawane przez nas wartości i misję, a także porozmawiać z naszymi pracownikami oraz dowiedzieć się jaką oni musieli pokonać ścieżkę, by znaleźć się w obecnym miejscu. Uczestnicy mogli również poznać aktualne stanowiska pracy na które prowadzimy rekrutacje oraz dowiedzieć się jak wygląda pełen proces zatrudniania nowych pracowników. Obecni podczas targów pracownicy PRO AUDIT przedstawili chętnym możliwość przejścia przez poszczególne etapy rozmów oraz zwrócili uwagę na to co powinno znaleźć się w CV. Przedstawili również możliwości rozwoju i ścieżki awansu dostępne w naszej Firmie, a także zapoznali z realiami codziennej pracy. Na każdego czekały firmowe gadżety, natomiast chętne osoby mogły wziąć udział w konkursie przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Równocześnie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej firmy tutaj i aktualnie prowadzonych rekrutacji.

8 marca 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024