Aktualności

/
/
/
Targi pracy UEK

Targi pracy UEK

W dniu 10 października 2019 roku uczestniczyliśmy w kolejnej już edycji Targów pracy UEK, organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Była to dobra okazja, aby nawiązać kontakt z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, bądź nie są jeszcze zdecydowane na określoną ścieżkę swojej kariery. Mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami oraz przedstawić jak wygląda codzienna praca w firmie audytorskiej.  

Ponadto, podczas tego wydarzenia studenci mogli poznać bliżej działalność oraz najważniejsze założenia i wyznawane wartości naszej Kancelarii, a także porozmawiać z naszymi pracownikami o tym, w jaki sposób wybrali swoją ścieżkę kariery oraz jak wyglądają możliwe ścieżki rozwoju w naszej Firmie. Cieszymy się, że mogliśmy przybliżyć młodym ludziom praktyczne aspekty, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru pierwszej pracy, a także najważniejsze obszary merytoryczne, na które powinni położyć największy nacisk podczas studiów, by późniejsza praca mogła stać się łatwiejsza.

Studenci mieli również możliwość zapoznania się z naszą aktualną ofertą praktyk i staży oraz otrzymali informację na temat przebiegu procesu rekrutacji w naszej Firmie. Nie mogło zabraknąć również konkursu dla studentów przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zadawali mnóstwo ciekawych pytań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego procesu rekrutacji, wszystkie informacje znajdują się tutaj

Aktualne oferty pracy na które prowadzimy rekrutacje są dostępne tutaj.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: rekrutacja@proaudit.pl.  

10 października 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024