Aktualności

/
/
/
Szlachetna Paczka 2022

Szlachetna Paczka 2022

W dniach 10-11 grudnia 2022 roku odbył się finał Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka” ✨, w której po raz drugi wzięliśmy udział. Jest to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Wiosna mające na celu pomoc materialną rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Początki Akcji sięgają 2000 roku, natomiast pomoc otrzymało już ponad 15 tys. rodzin.

Jako Firma, tym razem mieliśmy przyjemność być darczyńcami i wesprzeć kilkuosobową Rodzinę.

Niesienie pomocy innym wywołało w nas wiele pozytywnej energii, było również okazją do integracji Naszego Zespołu w sposób inny niż zawodowy. Przez kilka tygodni pracownicy włączali się w zorganizowanie pomocy, m.in. poprzez wybór rodziny, zakup oraz skompletowanie wszystkich artykułów. Kolejnym etapem było pakowanie prezentów, które sprawiło nam również ogromną radość. Była to też dobra okazja do spędzenia wspólnie czasu. Zwieńczeniem całej Akcji był tzw. Weekend Cudów (10-11 grudnia 2022 roku), podczas którego dostarczyliśmy przygotowane uprzednio paczki do Magazynu Szlachetnej Paczki.

Mamy głęboką nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok będą wypełnione spokojem oraz radością, nie tylko dla wybranej przez Nas Rodziny, ale również i każdego z Nas. Ponadto cieszymy się, że choć w taki sposób mogliśmy wesprzeć potrzebujące osoby. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok, by móc razem nieść pomoc.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy włączyli się do Akcji w naszej Firmie serdecznie dziękujemy. Pomaganie jest piękne! ❤️

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją.

14 grudnia 2022
Udostępnij ten post
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on email

Zobacz inne posty w tej kategorii

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach tegorocznej edycji Rankingu Firm Audytor…

28 kwietnia 2023

Nexia Pro Audit na 14 miejscu w Rankingu Firm Audytorskich „Rzeczpospolitej”!…

28 kwietnia 2023

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary i nadziei…

6 kwietnia 2023