Aktualności

/
/
/
Szkolenie Wewnętrzne Jaroszowice

Szkolenie Wewnętrzne Jaroszowice

Już po raz kolejny jako Zespół Nexia Pro Audit wzięliśmy udział w wyjazdowym szkoleniu wewnętrznym, które tym razem odbyło się w malowniczych okolicach Wadowic w Hotel Młyn Jacka Hotel & Spa****. Szkolenie zostało zorganizowane w dniach 17-19 lipca 2023 roku. Podczas tych trzech dni czekały na nas pełne wartościowych treści szkolenia oraz atrakcje dodatkowe, które dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i dały możliwość integracji.

W trakcie naszego wyjazdu nie tylko wzbogaciliśmy się o cenną wiedzę merytoryczną, ale również skupiliśmy się na rozwijaniu umiejętności miękkich, które mają kluczowe znaczenie w naszej codziennej pracy. Dodatkowo, ważną częścią naszych szkoleń było poświęcenie uwagi istotnej kwestii jaką jest dbanie o zdrowie, poprzez prawidłową postawę w pracy przy biurku, a także ćwiczenia możliwe do wykonania w biurze, które mają ograniczać negatywny wpływ pracy siedzącej na nasze zdrowie.

Wspólne aktywności – gra integracyjna, mająca na celu rozwiązywanie zagadek w klimacie dochodzenia kryminalnego, sprzątanie terenów zielonych oraz spacer połączony z wyjściem na Górę Jaroszowicką dały nam dodatkową przestrzeń, aby poznać się między sobą i wzmocnić relacje w Zespole. Poza tym, wspólne rozgrywki w kręgle, bilarda, piłkarzyki czy gry team building dostarczyły nam wiele śmiechu i zabawy. To była dobra okazja do budowania więzi i poznawania się poza środowiskiem pracy.

W trakcie wspólnie spędzanego czasu, mieliśmy również okazję do podziękowania naszej koleżance Ani Bosak za 15 lat współpracy, za jej zaangażowanie i wkład w rozwój Firmy.

To były trzy dni pełne pozytywnej energii, integracji i nauki. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie spędzony czas! ?

25 lipca 2023
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Za nami już dwunasty cykl szkoleń, który zrealizowaliśmy w 2023 roku

12 stycznia 2024

W dniach 11-15 września 2023 roku zrealizowaliśmy szkolenie wyjazdowe, organizowane…

20 września 2023

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy jedenasty cykl szkoleń organizo…

29 grudnia 2022