Aktualności

/
/
/
Spotkanie świąteczne PRO AUDIT

Spotkanie świąteczne PRO AUDIT

Wspólna praca to nie tylko obowiązki, ale też chwile spędzane razem poza nią. Dlatego kiedy za oknem zaczyna się robić zimno i powoli pojawia się nastrój świąteczny staramy się więcej skupiać  na relacjach międzyludzkich.

Tradycyjnie już, jak co roku, spotkaliśmy się całym Zespołem, aby móc wspólnie złożyć sobie życzenia i usiąść przy świątecznym stole, tym razem w Restauracji Biała Róża. To dla nas doskonały czas do podsumowania dotychczasowych działań oraz wydarzeń z minionego roku. Mogliśmy pozwolić sobie na głośne rozmowy i śmiech, które towarzyszyły nam podczas całego spotkania. Nie zabrakło również ogromu pyszności i niespodzianek pod choinką! Każde takie święto jest doskonałą okazją do integracji i bliższego poznania się zwłaszcza z młodszymi stażem pracownikami. Podczas takich spotkań zwracamy uwagę na to, co tworzy naszą kulturę organizacyjną i utwierdzamy się w przekonaniu, że pozytywne, indywidualne, ciepłe podejście i wyznawanie tych samych wartości to skuteczne czynniki do prawidłowego rozwoju Firmy. Cieszymy się, że mogliśmy potraktować to spotkanie jako czas do naładowania baterii i pogłębienia wzajemnych relacji.    

Wszystkim naszym Klientom, Pracownikom i Sympatykom życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, samych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

6 grudnia 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024