Aktualności

/
/
/
Spotkanie Świąteczne Nexia Pro Audit

Spotkanie Świąteczne Nexia Pro Audit

Zbliża się piękny czas Świąt Bożego Narodzenia, a zatem czas wyjątkowy, radości, wspólnego świętowania i dzielenia się serdecznością!

Z tej okazji, w miniony poniedziałek, 18 grudnia, odbyło się nasze tradycyjne spotkanie świąteczne.

W tym roku postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, organizując warsztaty z robienia stroików świątecznych i malowania bombek dla celów dobroczynnych. Kreatywność naszych Koleżanek i Kolegów nie znała granic, a efekty tej pracy miały szczególne przeznaczenie. Zrobione przez nas stroiki i bombki zostały przekazane na kiermasz świąteczny zorganizowany w jednej ze szkół, z którego środki w całości zostaną przekazane na cel charytatywny, tj. na pomoc choremu chłopcu.

Atmosfera była rzeczywiście magiczna, a dopełnieniem tego były świąteczne dekoracje w restauracji „Projekt Strzelnica”, które tworzyły niepowtarzalny klimat wprowadzając nas jeszcze bardziej w wyjątkowy nastrój Świąt.

W trakcie wieczoru mieliśmy również okazję powspominać wydarzenia minionych miesięcy. Prezentacja zdjęć i wideo przywołała uśmiechy na naszych twarzach i pozwoliła nam zatrzymać się na chwilę, aby cieszyć się wspólnymi chwilami, osiągnięciami.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wieczorze, tworząc razem, kolejne niezapomniane chwile!

21 grudnia 2023
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024