Aktualności

/
/
/
Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Już niebawem czas Świąt Bożego Narodzenia, czas najpiękniejszych tradycji oraz wspólnych chwil spędzonych w gronie najbliższych ☺️

Okres przedświąteczny dla każdego z nas to czas wzmożonej pracy, ale też nie zapominamy o wzajemnych relacjach, dlatego tradycyjnie wybraliśmy się na wspólne spotkanie świąteczne. Tegoroczne spotkanie zorganizowaliśmy w Restauracji Magnifica, przy tradycyjnych potrawach świątecznych. Nie zabrakło również niespodzianek od „Mikołaja” ☺️

Kolacja była wyjątkowa – nie tylko ze względu na świąteczny nastrój, ale również dlatego, że nasza Firma zbliża się do zakończenia Jubileuszu 20-lecia jej działalności, obchodzonego w tym roku. Z tej okazji przygotowaliśmy prezentację podsumowującą wydarzenia w Nexia Pro Audit, jakie miały miejsce w 2022 roku. Dobrze było powspominać!

Poza samym Jubileuszem Nexia Pro Audit, świętowaliśmy również wieloletnie zaangażowanie członków naszego Zespołu (15-lecie oraz 10-lecie pracy). Ponadto, mieliśmy okazję celebrować ważne, indywidualne wydarzenia w życiu naszych Koleżanek i Kolegów (takich jak narodziny dziecka), co jest jednym z elementów kultury naszej Firmy.

Świętowanie takich okoliczności utwierdza nas w przekonaniu, że dzięki temu możemy jeszcze lepiej się poznawać i tym samym bardziej pogłębiać nasze relacje.

To było udane spotkanie, przepełnione pozytywną energią, spędzone na wspólnych rozmowach i wspomnieniach!

21 grudnia 2022
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024