Aktualności

/
/
/
Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Spotkanie świąteczne Nexia Pro Audit

Zgodnie z naszą firmową tradycją, w tym roku również odbyło się coroczne spotkanie świąteczne całego Zespołu Nexia Pro Audit. Pomimo tego, iż formę naszego spotkania musieliśmy dostosować do aktualnych warunków i ograniczeń, a także przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności, udało nam się zorganizować wspólne świętowanie. By ograniczyć ilość osób, ale także by mieć pewność, że jak co roku każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniu, część z nas zebrała się w biurze, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej odległości, a pozostałe osoby łączyły się w formie online.

Spotkanie było okazją do miłych rozmów i zatrzymania się na chwilę. Mogliśmy podzielić się ze sobą naszymi świątecznymi wspomnieniami i zdjęciami z dzieciństwa, co spowodowało, że pomimo wyjątkowej formy spotkania mogliśmy razem poczuć magię Świąt. Była to również świetna okazja, żeby jeszcze lepiej się poznać.  

Co roku takie świąteczne spotkanie było okazją do spędzenia czasu w większym gronie i zawsze z niecierpliwością na nie czekaliśmy. Każdego pomimo wyjątkowej sytuacji odwiedził również Mikołaj, by osłodzić nam czekanie do następnego spotkania w większym gronie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:


……..

Wszystkim naszym Klientom, Pracownikom i Sympatykom życzymy pogodnych i spokojnych Świąt Bożego, samych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

18 grudnia 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024