Aktualności

/
/
/
Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

Przyjazna kultura, oparta na dobrych, nieformalnych relacjach  jest dla nas bardzo ważna. Dlatego, co jakiś czas staramy się spotykać w luźniejszej atmosferze poza godzinami pracy. Tym razem mieliśmy dodatkową okazję ku takiemu spotkaniu, a mianowicie mogliśmy podziękować naszej koleżance Asi za dotychczasowy czas w Nexia PRO AUDIT oraz życzyć jej powodzenia na najbliższy okres związany z powitaniem nowego członka rodziny. Żałujemy, że Asia przez pewien czas nie będzie z nami w biurze, ale cieszymy się na rozpoczynający się nowy etap w jej życiu i powitanie nowego członka rodziny Nexia Pro Audit.

Doceniamy to, że możemy być częścią Zespołu nie tylko w pracy, ale także prywatnie i to, że wspólnie przeżywamy najważniejsze wydarzenia ze swojego życia. Umożliwia nam to tworzenie kultury organizacyjnej opartej na wyznawaniu tych samych wartości. Każda taka okazja jest dla nas dobrą okazją do integracji i ciągłego odkrywania swoich mocnych i słabych stron. 

W Nexia Pro Audit jedną z podstawowych wartości, którą kierujemy się w codziennej pracy jest właśnie budowanie długotrwałych relacji – zarówno z Klientami, jak i pomiędzy naszymi Pracownikami. Wierzymy, że takie podejście zapewnia osiąganie lepszych efektów, a samo wykonywanie pracy staje się jeszcze przyjemniejsze, gdy można ją dzielić z osobami, które są dla nas ważne. Wiemy, że to ludzie tworzą naszą Firmę i doceniamy każdą osobę z którą mamy okazję współpracować.

Asiu, życzymy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze! ?

21 lutego 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024