Aktualności

/
/
/
Śniadanie Wielkanocne PRO AUDIT

Śniadanie Wielkanocne PRO AUDIT

Zanim wszyscy udadzą się w rodzinne strony, tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się na wielkanocnym śniadaniu w restauracji U Pana Cogito. Na stole nie zabrakło tradycyjnych, pysznych potraw Wielkanocnych. 

Spotkanie było wspaniałą okazją do radosnego spędzenia czasu we wspólnym gronie. Mogliśmy na chwilę zapomnieć o pracy oraz prowadzonych projektach i skupić się na naszym życiu prywatnym. To doskonały moment do tego, by się jeszcze lepiej poznać i dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. Wymienialiśmy się przepisami na świąteczne potrawy i opowiadaliśmy o tym, jak świętowanie wygląda w naszych domach oraz kto zazwyczaj zajmuje się przygotowaniem potraw. Okazało się, że wielu z nas podchodzi do świąt w podobny sposób, a praktykowane tradycje są podobne w części naszych domów. To chwile, które pokazują nam, jak ważne jest dbanie o relacje wewnątrz Zespołu, ponieważ dzięki temu lepiej się rozumiemy i ma to późniejsze odzwierciedlenie podczas współpracy zawodowej.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć chwilę wytchnienia od codziennego pędu, a Święta minął podczas długich rozmów z najbliższymi.

29 marca 2018
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024