Aktualności

/
/
/
Śniadanie Wielkanocne PRO AUDIT

Śniadanie Wielkanocne PRO AUDIT

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W tradycję naszego Zespołu wpisał się zwyczaj wspólnego świętowania. Tak więc i w tym roku udaliśmy się do restauracji U Pana Cogito, która jest stałym elementem naszego świętowania, aby w świątecznej atmosferze zasiąść do wielkanocnego stołu, gdzie oczywiście nie zabrakło tradycyjnych potraw wielkanocnych.

To kolejna okazja, kiedy w nieformalnej atmosferze możemy spędzić ze sobą czas, poznać zwyczaje jakie panowały i panują u każdego z nas w domu podczas Wielkanocy i poznanie siebie bliżej. Takie spotkania mają również ogromny wpływ na jakość naszej późniejszej pracy i pozwalają na lepsze wzajemne zrozumienie siebie podczas pracy przy różnorodnych projektach. Cieszymy się, że jak co roku mogliśmy poświęcić ten czas dla chwili refleksji i skupić się przede wszystkim na tym, co dzieje się w naszym życiu poza pracą. Takie spotkania przypominają nam o tym, że  jesteśmy dla siebie ważni również na gruncie prywatnym. To dla nas bardzo ważne, by móc zacieśniać nasze relacje również poza pracą.

Przy okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Klientom, Pracownikom obecnym i byłym, a także Sympatykom spokojnych i zdrowych świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodzinnym. Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Wesołych Świąt!

12 kwietnia 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024