Aktualności

Rebranding

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w związku z ciągłym rozwojem oraz długoterminową strategią, jako Firma PRO AUDIT w niedługim czasie rozpoczniemy proces rebrandingu.

Podjęte przez nas działania wynikają z przyjętej strategii rozwoju, która uwzględnia zarówno potrzeby naszych Klientów, dynamiczne zmiany na rynku, jak również nowe otoczenie prawne, w tym nowe wymogi wobec firm audytorskich oraz biegłych rewidentów.

Nasza strategia obejmuje między innymi przyjęcie kategorii A sieci Nexia International oraz marki Nexia jako część nazwy naszej Spółki, z czym wiąże się całkowita zmiana brandu. Efektem tego procesu będzie między innymi zwiększenie rozpoznawalności na rynkach międzynarodowych, jak również dalszy rozwój Firmy.

Jesteśmy w trakcie wprowadzania stopniowych modyfikacji, w tym nowego logo oraz przebudowy naszej strony internetowej, po czym nastąpi wdrażanie zmian w KRS-ie. Fizyczny rebranding oraz wspomniane zmiany zwłaszcza związane z aktualizacją materiałów graficznych będą widoczne w kolejnych tygodniach. Jedną z nich będzie zmiana layoutu dla Sprawozdania z badania, zawierającego nowe logo Nexia Pro Audit. Kwestie formalne dotyczące zmiany nazwy Firmy – na nową – Nexia Pro Audit Spółka z o.o. planujemy zrealizować na koniec całego procesu, o czym nasi Klienci zostaną odrębnie poinformowani.

W ramach realizacji naszej długofalowej strategii, w tym, zapewnienia naszym Klientom jeszcze większego bezpieczeństwa, podjęliśmy również działania dotyczące rozszerzenia skali naszej struktury, otwierając biuro w Warszawie oraz tworząc sieć Pro Audit w Polsce.

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania ułatwią naszym Klientom dalszą współpracę z naszą Firmą.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

24 lutego 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024