Aktualności

/
/
/
Podziękowania od Pani Prezes Fundacji Mam Marzenie

Podziękowania od Pani Prezes Fundacji Mam Marzenie

Mieliśmy dzisiaj zaszczyt gościć Panią Prezes Fundacji Mam Marzenie, która odwiedziła nasze biuro w Katowicach, aby osobiście podziękować  Wszystkim, którzy są zaangażowani w obsługę księgową Fundacji oraz jednocześnie pożegnać się po 17 latach jej intensywnego zaangażowania w działalności Fundacji . Jest nam niezmiernie miło, że możemy wykorzystać swoje umiejętności do pomocy przy tak szczytnym celu.

Fundacja Mam Marzenie jest niezależną fundacją skupiającą wolontariuszy w całej Polsce. Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki działalności fundacji chore dzieci i ich rodziny mogą doświadczyć niezapomnianych wrażeń, które pozwolą im choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i towarzyszącym na każdym kroku bólu. To doświadczenia dzięki którym mogą nabrać jeszcze większej siły do walki z chorobą i już z nowymi wspomnieniami i nadzieją patrzeć w przyszłość. Dzięki takim inicjatywom podopieczni mogą również poczuć to, że nie są w swojej walce sami i mogą być częścią większej społeczności. Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że możemy dołożyć również swoją cegiełkę do poprawnej działalności fundacji. To dla nas bardzo ważne, by móc poprzez swoje działania troszczyć się o bezpieczeństwo naszych Klientów. Wiemy jak ważna jest Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Mamy nadzieję, że poprzez podejmowanie aktywności m.in. w takich inicjatywach jak pomoc Fundacji Mam Marzenie zachęcimy inne firmy, zwłaszcza te, które do tej pory nie angażowały się w sprawy społeczne, do podjęcia działań w tym zakresie. Chcemy dawać przykład innym na to, że bezinteresowna pomoc jest bardzo ważna, a także by pokazać, że na stałe wpisana jest ona również w naszą kulturę organizacyjną.

Spotkanie i możliwość rozmowy na temat pasji i zaangażowania Pani Prezes w działalność charytatywną było niezwykle inspirującym i ciekawym doświadczeniem. Serdecznie zachęcamy Państwa również do wsparcia tej lub jakiejkolwiek innej wybranej przez Państwa fundacji. Wierzymy, że razem możemy zrobić dużo dobrego!

PS.: Załączona na zdjęciu statuetka zagościła w naszym biurze gdzie zajmuje honorowe miejsce wśród innych naszych wyróżnień. Jest jednak dla nas szczególnie ważna, bo codziennie przypomina nam o tym, że zawsze warto zrobić coś dobrego dla innych. ?

10 marca 2021
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024