Aktualności

/
/
/
Nexia Day 2021

Nexia Day 2021

Nexia Day to inicjatywa zapoczątkowana przez NEXIA INTERNATIONAL – globalną sieć niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych posiadającą 570 biur w 100 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata, której jesteśmy częścią.

W tym roku międzynarodowy Nexia Day przypadł na 22 lipca. Tradycją już jest, iż firmy członkowskie w tym dniu szczególnie zwracają uwagę i starają się propagować przynajmniej jedną z trzech podstawowych wartości na których opiera się działalność sieci. Wśród nich znajdują się:

  • Budowanie trwałych relacji (Enduring relationships),
  • Skoncentrowanie na perspektywie biznesowej (Business minded) oraz
  • Bycie dostępnym dla klientów (Being there for clients)

Wszystkie te wartości są dla nas niezwykle ważne i bez wątpienia stosowane w codziennej praktyce zawodowej. W tym roku jednak, zdecydowaliśmy się na wyróżnienie wartości Budowania trwałych relacji (Enduring relationships). W ramach budowania i umacniania relacji pomiędzy członkami naszego Zespołu, zdecydowaliśmy się na nieco wcześniejsze świętowanie Nexia Day. Podczas szkolenia wewnętrznego w Krynicy-Zdrój w małych grupach spłynęliśmy pontonami rzeką Poprad. Oprócz tradycyjnych wyścigów, nie zabrakło także miejsca na współpracę i wzajemną pomoc – czy to podczas wspólnego wiosłowania czy wspomagania grupy z innego pontonu.   

Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją z naszego szkolenia wewnętrznego tutaj.

23 lipca 2021
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024