Aktualności

/
/
/
Nexia Day 2020

Nexia Day 2020

Dzisiaj obchodzimy tzw. „Nexia Day”. Jest to coroczna inicjatywa orgaznizowana przez Nexia International – globalną sieć niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych posiadająca 570 biur w 100 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata, której jesteśmy częścią. 

Jest to jeden dzień w roku, podczas którego wszystkie firmy członkowskie świętują te same wartości i przynależność do sieci Nexia. Inicjatywa ta ma zachęcać do budowania bliższych relacji, zarówno między różnymi krajami, ale też wewnątrz zespołów. Umożliwia sieci i jej firmom członkowskim świętowanie bycia częścią globalnej organizacji poprzez organizowanie skoncentrowanych na biznesie działań, które promują i umacniają obietnicę marki „Closer to you”. Każda z firm członkowskich może wybrać spośród trzech głównych wartości:

  • Budowanie trwałych relacji (Enduring relationships),
  • Skoncentrowanie na perspektywie biznesowej (Business minded) oraz
  • Bycie dostępnym dla klientów (Being there for clients)

– tę dopasowaną do bieżących potrzeb własnej firmy.

W tym roku, zgodnie z propozycją Nexii, wybraliśmy wartość opierającą się na „Budowaniu trwałych relacji” (Enduring relationships). Postanowiliśmy wspólnie z innymi firmami członkowskimi nagrać krótki filmik pokazujący czym dla nas jest przynależność do sieci oraz mogliśmy tym samym uhonorować długoletnie relacje, jakie udało nam się nawiązać z przedstawicielami innych firm członkowskich. Zapraszamy do zapoznania się z wideo przygotowanym na potrzeby niniejszego wydarzenia.

22 lipca 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024