Aktualności

/
/
/
Nexia Day 2019

Nexia Day 2019

Już po raz trzeci celebrujemy tak zwany „Nexia Day” – wydarzenie, które jest obchodzone przez firmy członkowskie w ponad 115 krajach w celu promowania i utrwalania najważniejszych wartości międzynarodowej sieci Nexia International. Każda z firm członkowskich miała wybór spośród trzech głównych wartości promowanych przez naszą sieć, to jest tej, na którą chciałaby najbardziej podkreślić w tym roku. Są to następujące wartości:

  • Budowanie trwałych relacji (Enduring Relationships)
  • Skoncentrowanie na perspektywie biznesowej (Business minded)

oraz

  • Bycie dostępnym dla Klientów (Being there for clients)

Dla nas jedną z podstaw współpracy są dobre relacje, dlatego to właśnie na tej wartości postanowiliśmy się w tym roku skupić. Stosujemy to podejście zarówno w stosunku do naszych Klientów, jak i między sobą, w ramach naszego Zespołu, wspierając tym samym realizację wspólnych celów. To szczególnie ważne podczas codziennej pracy, ponieważ nie tylko możemy wprowadzać rozwiązania, które usprawniają naszą pracę, ale także zachować przyjazną atmosferę w biurze, sprzyjającą wykonywaniu swoich obowiązków z jeszcze z większym entuzjazmem.

W tym dniu rozmawialiśmy o najistotniejszych celach sieci NEXIA INTERNATIONAL. O tym jak ważna jest dobra współpracy z Partnerami NEXII i wzajemnych korzyściach z przynależności do sieci. Ponadto zdecydowaliśmy się na zorganizowanie quizu wiedzy ogólnej o NEXII przy babeczkach z logo przypominającym o NEXIA Day.

Nie możemy się już doczekać przyszłorocznego świętowania!

29 lipca 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Przedstawiciele naszej Firmy wzięli udział w tegorocznej konferencji Nexia EMEA Conference…

22 maja 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024