Aktualności

/
/
/
Nexia Day 2018

Nexia Day 2018

Dzisiaj świętujemy tak zwany „Nexia Day”, który jest coroczną inicjatywą orgaznizowaną przez międzynarodową sieć Nexia International, której jesteśmy członkami. Nexia International to globalna sieć niezależnych firm audytorskich, doradczych i księgowych posiadająca 570 biur w 100 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata.

„Nexia Day” to okazja dla wszystkich firm członkowskich na całym świecie, aby uhonorować przynależność do międzynarodowej sieci Nexia, organizując działania, które promują trzy najważniejsze wartości:

  • Budowanie trwałych relacji (Enduring relationships)
  • Zorientowanie na biznes (Business minded)

oraz

  • Bycie dostępnym dla Klientów (Being there for clients)

Wszystko to łączy się w głównej myśli „Closer to You”, której celem jest połączenie biznesu oraz bezpieczeństwa z dbałością o relacje.

W tym roku skupiliśmy się na wartości „budowanie trwałych relacji”, gdyż uważamy że obok profesjonalizmu jest to najważniejszy czynnik sukcesu i właśnie tą wartością staramy się kierować podczas codziennej pracy. Wiemy, że budowanie trwałych relacji jest bardzo ważne zarówno podczas pracy z Klientami, jak i wewnątrz Firmy, dlatego jest to wartość na którą kładziemy duży nacisk. Dzień spędziliśmy na dyskusjach na temat korzyści płynących z przynależności do sieci Nexia, przedstawieniu dobrych relacji z innymi członkami oraz pokazaniu sposobów na ich utrzymanie i wpływu na pozytywną współpracę. Pozwoliliśmy sobie również na zauważenie tego, co każdy z nas może zaoferować do sprawniejszego funkcjonowania podczas budowania relacji.

Zachęcamy również do zapoznania się z aktywnościami podjętymi przez inne firmy członkowskie zaprezentowanymi na poniższym filmie:

26 lipca 2018
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024