Aktualności

/
/
/
Integracja z otwarciem roku jubileuszowego PRO AUDIT

Integracja z otwarciem roku jubileuszowego PRO AUDIT

W dniu 7 grudnia 2017 roku udaliśmy się wspólnie do Restauracji Plac Nowy 1, aby móc oderwać się od codzienności w tym przedświątecznym okresie. Była to też dobra okazja do otwarcia jubileuszowego 15 roku działalności PRO AUDIT.  

15 lecie działalności firmy jest ważną okazją do podsumowania działalności. To idealna chwila do tego, by zatrzymać się i spojrzeć na podejmowane dotychczas działania z szerszej perspektywy. Minione lata pokazały nam, że naszym największym atutem oprócz przykładania dużej wartości do zachowania najwyższych standardów pracy, są nasi pracownicy. To oni tworzą naszą kulturę organizacyjną i właśnie to utwierdziło nas w przekonaniu, że wartość budowania i utrzymywania bliskich relacji jest w naszej Firmie jedną z najważniejszych, a co więcej kierujemy się nią od początku założenia działalności.

Dlatego, zaczynając świętowanie 15 roku działalności nie mogło zabraknąć nie tylko naszych obecnych pracowników, ale również i byłych. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć się w większym gronie pracowników, ponieważ doceniamy wkład każdej osoby z którą mieliśmy okazję współpracować. Zwieńczeniem naszego spotkania była między innymi integracja przy grze w kręglach, która dostarczyła sporej dawki pozytywnej energii. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie aktywnie spędzić ten czas, a przed nami… jeszcze mnóstwo okazji do świętowania.

11 grudnia 2017
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024