Aktualności

/
/
/
Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Mamy wrażenie, że jest to święto, o którym często się zapomina, dlatego tym bardziej chcieliśmy pokazać naszym Panom, że o nich pamiętamy. Chcieliśmy pokazać im, że mimo tego, że Dzień Kobiet jest mocniej praktykowany w Polsce, my doceniamy ich tak samo mocno.

Co ciekawe, Dzień Chłopaka nie jest obchodzony we wszystkich krajach na świecie i nie ma ustalonej jednej daty międzynarodowej. W każdym kraju w którym obchodzi się ten dzień, termin świętowania jest inny. W Polsce co roku przypada on 30 września. Interesujące jest również to, że w Polsce możemy obchodzić również Dzień Mężczyzny, który jest znacznie mniej popularny niż Dzień Chłopaka i zazwyczaj wypada on dwa dni po Dniu Kobiet.

W Nexia Pro Audit lubimy wykorzystywać wszystkie takie okazje do docenienia siebie nawzajem. Pozwalają nam one też na spędzenia ze sobą większej ilości czasu, choć obecne warunki pracy zdalnej nie pozwalają nam na to w taki stopniu jak to było wcześniej.

Dzięki przykładaniu dużej wagi do przeróżnych wydarzeń i okazji do świętowania często to właśnie one są idealnym pretekstem do poświęcenia sobie nawzajem chwili. Pozwalają nam również na zatrzymanie się podczas codziennego pędu i zapewniają jeszcze przyjemniejszy powrót do obowiązków, szczególnie jeśli możemy umilić sobie dzień łakociami. 

Z okazji tego niezwykłego dnia życzymy Wam drodzy Panowie wszystkiego najlepszego!

PS.: Jak zwykle słodkości dla naszych Panów nie brakowało! ?

30 września 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024