Aktualności

/
/
/
COVID-19 Global photo competition

COVID-19 Global photo competition

Nexia Pro Audit wzięła udział w globalnym konkursie fotograficznym przeprowadzonym przez międzynarodową sieć Nexia International, której jesteśmy częścią. Celem konkursu było uzyskanie wiedzy, w jaki sposób firmy członkowskie na całym świecie radzą sobie z pracą zdalną w obecnych trudnych czasach, kiedy musimy zmagać się z pandemią koronawirusa. Mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i zobaczyć jakie rozwiązania wprowadziły inne firmy członkowskie. Była to kontynuacja inicjatywy jaką zapoczątkowała jedna z niemieckich firm członkowskich – Ebner Stolz.

Nasi pracownicy podeszli do zadania z humorem i podzielili się zdjęciami, na których pokazana jest ich codzienność oraz to w jaki sposób odnajdują się w nowych warunkach pracy. Nie zabrakło zwierząt, które dzielnie dotrzymywały towarzystwa podczas pracy i ładowały dodatkową energią, jak również pracy na świeżym powietrzu, dzięki której łatwiej było utrzymać wysokie skupienie i ostrość umysłu.

Niezmiernie cieszymy się z tego, że nasi pracownicy tak chętnie dzielili się swoimi sposobami na pracę zdalną i pomysłami na pokonywanie codziennych wyzwań. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wszyscy wrócić do biura i znów cieszyć się ze swojego towarzystwa. Na ten moment musi nam wystarczyć tylko mnóstwo śmiechu i pozytywnego nastawienia, co zapewniło nam również oglądanie innych pomysłów przedstawicieli firm członkowskich na radzenie sobie w tych wymagających czasach.

A oto efekty zaangażowania się naszego Zespołu w inicjatywę Nexii:

Zapraszamy do obejrzenia z przymrużeniem oka całej galerii zdjęć firm członkowskich sieci Nexia International tutaj.

28 kwietnia 2020
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

W dniu 19 kwietnia 2024 roku redakcja „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowała wyniki…

23 kwietnia 2024

Dzisiaj, 22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – coroczne wydarzenie, którego…

22 kwietnia 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyniosą radość i spokój oraz będą doskonałą okazj…

28 marca 2024