Aktualności

/
/
/
Szkolenie wyjazdowe Mazury

Szkolenie wyjazdowe Mazury

– w tym również integracja z Zespołem ADVANTIM

Już tradycją w naszej Firmie stało się coroczne organizowanie wyjazdowych szkoleń obligatoryjnych biegłych rewidentów, w których udział biorą również nasi pracownicy. Stwarzają one świetną okazję nie tylko do zdobycia niezbędnej wiedzy oraz spełnienia obowiązku szkoleniowego przez biegłych rewidentów, ale także na integrację całego Zespołu.

Podczas takich wyjazdów wszyscy uczestnicy, w tym nasi pracownicy mają możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy przydatnej do jeszcze lepszego wykonywania swoich obowiązków, a także wyjaśnienia wątpliwości, które pojawiają się podczas codziennej pracy. Staramy się zachować przystępną formę szkolenia przeplatając merytoryczne wykłady z praktycznymi warsztatami oraz czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Skupiamy się na najczęściej pojawiających się problemach oraz uczymy odpowiedniego sposobu myślenia, który pozwala na jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy. Oprócz tego jest to również świetna okazja do spędzenia czasu razem i zacieśniania więzi między biegłymi rewidentami, a także pracownikami firmy w nieformalnej atmosferze.

Tym razem, oprócz Zespołu PRO AUDIT w szkoleniu uczestniczyli pracownicy Advantim. Mogliśmy wspólnie z Zespołem Advantim spędzić trochę czasu, czy to w ramach szkoleń wewnętrznych, czy też w ramach zaplanowanych atrakcji dodatkowych. Pozwoliło to nam nie tylko na poszerzenie wiedzy, ale też na wzajemne poznanie się.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wyjazdu:

14 września 2019
Udostępnij ten post

Zobacz inne posty w tej kategorii

Za nami już dwunasty cykl szkoleń, który zrealizowaliśmy w 2023 roku

12 stycznia 2024

W dniach 11-15 września 2023 roku zrealizowaliśmy szkolenie wyjazdowe, organizowane…

20 września 2023

Już po raz kolejny jako Zespół Nexia Pro Audit wzięliśmy udział w wyjazdowym szkoleniu wewnęt…

25 lipca 2023