Dyrektor | Biegły Rewident

Renata Gwiazda

/
/
Renata Gwiazda

Renata Gwiazda

Renata Gwiazda

Dyrektor | Biegły Rewident

Renata jest biegłym rewidentem oraz członkiem ACCA z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w jednej z firm Wielkiej Czwórki oraz innych międzynarodowych korporacjach.

Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych sporządzonych według Ustawy o rachunkowości oraz MSSF. Nadzorowała również sporządzanie oraz badanie sprawozdań finansowych oraz pakietów sprawozdawczych przygotowywanych zgodnie z US GAAP, UK GAAP, Lux GAAP oraz Irish GAAP.

Renata posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych podmiotów z różnych branż, przy czym jej specjalizacją jest szeroko pojęty sektor nieruchomości. Umiejętności z tego obszaru budowała w trakcie wieloletniej praktyki audytorskiej jak również poprzez różnego rodzaju szkolenia, programy oraz studia podyplomowe (Real Estate Proffesional – Polska Rada Centrów Handlowych z Brussel Solvay University).

Renata prowadziła również różnorodne projekty doradcze związane m.in. z doradztwem w procesie przejścia na MSSF i procesem IPO, kontrolą wewnętrzną (w tym w oparciu o SOX), weryfikacją ceny nabycia dla dużych transakcji gospodarczych czy optymalizacją procesów operacyjnych, oraz wiele innych.

Napisz wiadomość do Renata Gwiazda

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności